Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,60 zł , zmiana od tamtej pory: -32,35%

Re: zysk netto 1.6 mln za czwarty kwartał

Zgłoś do moderatora
Wg mnie będzie o 1 mln więcej.
A w 1Q 2021 wynik z 2020 zostanie poprawiony!!!

Popyt na produkty EKO się dopiero zaczyna.
Wystarczy zobaczyć jak fantastyczną marką jest BIO PLANET.
Jakiej jakość są produkty (tylko od sprawdzonych i najlepszych dostawców), jak produkty są pakowanie (przez opakowanie widać produkt).
Proponuję kupić sobie kilka rzeczy, wówczas każdy inwestor będzie wiedział o czym mówię.
Wg mnie firma z taką konsekwencją się rozwija, że zmiażdżyła konkurencję na rynku krajowym i absolutnie ma szansę stać się potentatem przynajmniej Europejskim.
Już zresztą EKSPORT rośnie - głównie na wschód.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -1,83% 32,20 2021-10-21 11:45:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.