Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,45 zł , zmiana od tamtej pory: 13,53%

Re: Zysk czy strata za 2020 ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-08 o godz. 20:12 ~volfek1 napisał(a):
> szkoda że nie widzicie jak ktoś cwanie upłynnia akcje tej spółki i ciągle trzyma kurs by nie spadał, na szybkie wzrosty bym tu szybko nie liczył.

Udająca moje wpisy wieloimienna tandeto , Widzę że nadal nie rozumiesz co się tu dzieje .I bardzo dobrze .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -0,46% 32,30 2021-06-25 15:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.