Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,74 zł , zmiana od tamtej pory: -35,56%

Re: Zysk 2,12 zł na jedną akcję/flcn

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-23 o godz. 06:47 ~mabmab napisał(a):
> 1,5 mld zl pozytywny wplyw - ale niegotowkowy - na wynik z powodu przeszacowania rezerwy ..... odniescie to do pokazanego wyniku i zagadka sie wyjasnia. Rowerzysta nadal zadowolony ....

Jakie rezerwy ?
Prąd w workach gdzieś składują ?
Węgiel z hałd zniknął jeśli tam mieli rezerwy
Z resztą wtedy i tak zostaje wypracowany zysk 2,5 mld a to coś przeszacowane to pójdzie do kasy czy odparowuje ?
Jeśli prąd w workach to muszą uważać by nie zamokło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.