Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,28 zł , zmiana od tamtej pory: 5,86%

Re: Zysk 1 mln, wzrost kosztów zarządu 2 mln

Zgłoś do moderatora
To wynik zimowego przestoju oraz wyższa w ujęciu nominalnym niż w analogicznym okresie 2021 r. opłata poniesiona na rzecz podmiotu dominującego (0,9% wartości wystawionych faktur sprzedażowych), podano także., to jest dobre, co za syf...skup pazerny nie wystarczy, jescze trzeba doić do końca, przy takim sentymencie na GPW i polityce firmy to strach się bac gdzie to dojdzie...na swój sposób to też dla mnie dużo nauki, widziałem jak grał Erbud, widziałem te skupy ale prospekt mnie przekonał, teraz wiem że trzeba być bardzo uważnym...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -0,91% 13,00 2023-01-27 11:45:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.