Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,78 zł , zmiana od tamtej pory: -49,28%

Re: zysk...

Zgłoś do moderatora
Ciekawi mnie, czy prezes nie wytrzyma i pochwali się wynikami przed ich publikacją...:))) Konsorcjum nie wytrzymało...:)))

Warszawa, 22.07.2016 (ISBnews) - Skonsolidowany wynik finansowy netto Konsorcjum Stali za II kwartał 2016 r. wyniósł 17,79 mln zł, co stanowi wzrost o 17,2 mln zł w stosunku do drugiego kwartału roku poprzedniego, poinformowała spółka."Skonsolidowany wynik finansowy netto Konsorcjum Stali za pierwsze półrocze 2016 r. wyniósł 23 053 tys. zł co stanowi wzrost o 15 961 tys. zł w stosunku do pierwszego półrocza 2015 r." - czytamy w komunikacie.Wzrost wyników finansowych netto jest następstwem właściwego wykorzystania silnych wzrostów cenowych na rynku stali w drugim kwartale 2016 r., podano także."Dane finansowe mają charakter wstępny (niezaudytowany). Jednostkowe sprawozdanie finansowe i skonsolidowane sprawozdanie finansowe za pierwsze półrocze 2016 r. będzie podlegało przeglądowi biegłego rewidenta" - czytamy w komunikacie.Konsorcjum Stali S.A. działa w branży produkcji zbrojeń budowlanych oraz jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją wyrobów hutniczych w Polsce. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -1,74% 1,41 2020-08-10 15:46:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.