Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,48 zł , zmiana od tamtej pory: 40,62%

Re: Zwracam uwagę na sytuację techniczną tygodniówka

Zgłoś do moderatora
Rzut okiem: moim zdaniem kopjujemy stan na okolicę maja czerwva 2012, wtedy w analogicznej a w zasadzie w takiej samej sytuscji fala wzrostowa poszła od 8,55 do 25 zl dając 300% wzrostu w ciągu 1,5 roku. Teraz sa szanse na dynamiczną zwyżkę do okolic 7,7 a nawet przy sprzyjajacych okolicznosciach az do 10 zet ale zasięg ruchu może być w dlugim terminie nawet do 25 zet. Na max wykresie też wygląda dobrze widać chęć do symetrii w górę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.