Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -21,37%

Re: Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia

Zgłoś do moderatora
Jeżeli, tak jak podawał obecny prezes mają zamiar rozwijać działalność, to po co sprzedawać teren na którym można ją prowadzić, tych terenów to już chyba tak dużo nie zostało, dochodzi zmiana wynagradzania, gdyby załóżmy doszło do nowej emisji, to system motywacyjny dla prezesa bylby uchylony, po zmianie wynagrodzenia zastanawiałem się czy w perspektywie ustalonego okresu czasu warunek wysokości notowań bah jest watpliwy, a teraz Tom pisze o nowej emisji, i to ma sens, Prezes nie dostanie akcji gdy byłaby emisja, dostał podwyżkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,77% 0,52 2023-01-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.