Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: 28,38%

Re: Zrzeszenie sprzedających im. GODZIWOŚCI

Zgłoś do moderatora
Wystarczy jeden telefon do biura maklerskiego albo osobista wizyta w banku !!!

Ostatnim dniem w którym można się zarejestrować na WZA jest 7 września. Aby zarejestrować się na WZA trzeba dzwonić do biura maklerskiego i wydać dyspozycję zarejestrowania wszystkich posiadanych akcji na WZA 21 września. U niektórych biur maklerskich można taką dyspozycję też złożyć przez internet.

7 września biuro maklerskie wystawia imienne zaświadczenie o prawie uczestnictwa w walnym zgromadzeniu jako potwierdzenie prawidłowej rejestracji. Na życzenie klienta biuro maklerskie przysyła zaświadczenie pocztą. Zaświadczenie można także odebrać osobiście.

Proszę nie zwlekać z rejestracją i nie liczyć na to, że inni to załatwiają. Jeżeli akcjonariuszy mniejszościowi na WZA nie będą mieli co najmniej 10% głosów uchwała zostanie podjęta i zostanie droga sądowa, którego wynik nie jest pewny.

Jak ktoś nie ma możliwości osobistego uczestnictwa w WZA może udzielić pełnomocnictwo.

Korzystajcie z prawa głosu!! Nie pozwalajcie an wycofanie akcji KCI S.A. z GPW!! 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -2,86% 0,95 2023-12-08 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.