Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

Re: Zrzeszenie sprzedających im. GODZIWOŚCI

Zgłoś do moderatora
Od kilku sesji mamy spekulacyjną zwyżkę, która jest wręcz darem od losu. Otóż to wspaniała okazja do pozbycia sie akcji, które i tak niebawem znikną z giełdy.
To zasługa spekulantów oraz Pana Grzegorza Hajdarowicza. Możliwość sprzedaży akcji po >80 groszy, to niezwykły i korzystny moment dla posiadaczy. Cena jest godziwa, choć już wyższa nie będzie.

Korzystajmy wszyscy, sprzedajmy akcje! Jeśli tego nie zrobicie, czeka was osuwanie sie kursu aż do ceny wezwania, czyli ... 59 groszy link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -4,55% 1,05 2023-11-28 13:05:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.