Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: 17,11%

Re: Zrzeszenie sprzedających im. GODZIWOŚCI

Zgłoś do moderatora
sprawdzajcie adresy skąd dokonywane są takie wpisy TROLOWNIA działa 46.134.... tutaj kilkanaście kolejnych komputerow

 lub 193.200.82 lub 5.173.104 lub 5.173.112 l ub 94.254.186

jeśli jest pozytywny post zaraz pojawia się nagonka na sprzedaż jaki to prezes wspaniałomyślny z powyższej puli adresów - przypadek???

ciągle wyciągają do góry swoje wątki jaka to wspaniała okazja do sprzedaży .niestety naiwnych zabrakło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,91% 0,89 2024-02-23 16:49:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.