Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,57 zł , zmiana od tamtej pory: 15,52%

Re: Zrobili najgorszy papier na gpw z ccc

Zgłoś do moderatora
Patrząc na "zysk", jak spółka "wyprocowuje" od dłuższego czasu, nawet w znacznie lepszych czasach niż obecnie, a jednocześnie perspektywy - olbrzymi kryzys, drastyczny spadek konsumpcji, a jednocześnie wzrost kosztów prowadzenia biznesu to jak dla mnie raczej drogo :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -2,17% 41,09 2023-02-03 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.