Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -38,18%

Re: Zostaliście sami na tym bagnie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-30 o godz. 02:40 zbychu91 napisał(a):
> Dnia 2021-01-29 o godz. 18:48 ~red napisał(a):
> >A teraz zagadka, mam akcje Afhola czy nie?
>
> Biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum, niezależnie od odpowiedzi na to pytanie wychodzisz na głupka.
> Osobiście przypuszczam że wiesz co robisz i specjalnie piszesz w ten sposób, co zresztą jak widać działa bo osoby, które podejmują z Tobą dyskusje nie są o wiele mądrzejsze i nawet nie zauważają że grają w Twoją grę. Jednak czytanie tego jest męczące, zresztą ogólnie uważam że poziom dyskusji na tym forum to dno, co jakiś czas wchodziłem poczytać ale widzę że to nie ma sensu.
>
> Miłej zabawy ;)
>

Hm, miałam już nie odpowiadać, ale Bartek, sąsiad z IP, z którego czasami korzystam... zmotywował mnie do małej riposty.

~zbychu91, trzymaj chociaż poziom, bo pion u Ciebie już dawno zanikł, tak myślę...:)
~red wymiękł w ostatnim poście :) tłumaczy się biedak !!!

Co do wspomnianego w poście głupka,
każda wieś miała kiedyś takowego "wioskowego głupka",
w dobie internetu każda spółka też ma swojego, tak jak czytam to forum,
tutaj jest to wybitnie ~red :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,00% 5,78 2021-11-26 16:37:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.