Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -39,04%

Re: Zostaliście sami na tym bagnie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-28 o godz. 10:27 ~red napisał(a):
> Nikt od was nie chce odkupić akcji,po w miarę dobrym infie 5 % w górę przy wolumenie 300 akcji ...A to wszystko znaczy,że będziecie lecieć w dół.

Dzięki za cenną informację.
Pozdrawiam - Bartek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -1,38% 5,70 2021-11-29 15:27:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.