Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: 165,38%

Re: zortrax lipiec 2019

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-07-31 o godz. 09:30 ~ja napisał(a):
> Poniżej wywiad wczorajszy wywiad z Mariuszem Babulą m.in. temat wejści na giełdę.
> Ja się pytam kiedy konkrety, daty a nie tylko obiecanki
>
>https://www.youtube.com/watch?v=UO9PfqImQWE
>

o ile ja dobrze zrozumialem to zostaly lub zostaja dopinane formalnosci zwiazane z debiutem ....chyba ok wszystko ja tam dokupuje ipods pzdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -8,00% 0,69 2020-11-27 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.