Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: -4,14%

Re: Zocha i Stefan Mabiofani i Mabionek

Zgłoś do moderatora
Zenku... ktoś musi być mądrzejszy i ustąpić ... w innym przypadku ta rozmowa nie miała by końca ;) a mi szkoda czasu na taką jałową gadkę ;)
Możemy wrócić do rozmowy przed końcem roku i wtedy zobaczymy kto miał rację ;)
Jeśli się okaże, że ty ją miałeś to osobiście tutaj Ci ją przyznam ... :)

A póki co życzę Ci miłego wieczoru... niekoniecznie spędzonego tutaj na bezsensownych konwersacjach ... no chyba, że spędzanie czasu w taki sposób sprawia Ci wielką przyjemność :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 2,90% 20,61 2022-09-30 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.