Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,93%

Re: Zocha i Stefan Mabiofani i Mabionek

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-28 o godz. 20:42 bajecznyzmysl napisał(a):

> > Nie jesteś sama. Jesteś związana z Mabionkiem jak Moja Zocha ze Stefanem.
> > Cały czas się łudzisz, że tym razem nie zostaniesz oszukana.
> >
> > Sama przyznałaś, że nie zaszczepiłaś się mRNA, bo czekałaś na NVX. A gdy przyszedł NVX, to się nie zaszczepiłaś, bo chciałaś zobaczyć jak NVX działa na innych ludzi.
> > Efekt taki, że przechorowałaś COVID dwa razy i nadal się nie zaszczepiłaś.
> >
> > I teraz liczysz, że Stefan Mabionek zarobi kasę dla ciebi
>
> Oj Zenuś Zenuś... jaki ty " miły i kulturalny " jesteś :)))))
> To, że się nie zaszczepiłam nie znaczy, że nie mogę kupić akcji Mabiona... w końcu szczepionka Novavax nie jest jedyną opcją tej spółki...

Urzekła mnie twoja historia.
Chciałem ci na twoim przykładzie pokazać, jak twoje nadzieje, że osoby, które są niezaszczepione szczepionkami mRNA będą się masowo szczepić NVX są płonne.
No nie zrozumiałaś.
Nawet na własnym przykładzie nie zrozumiałaś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,17% 21,70 2022-09-23 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.