Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: -7,81%

Re: Zocha i Stefan Mabiofani i Mabionek

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-28 o godz. 18:17 ~Zenek napisał(a):
> Dnia 2022-06-28 o godz. 17:01 bajecznyzmysl napisał(a):
> > Ja na szczęście jestem sama... i facet do szczęścia nie jest mi potrzebny :))))
> > Jestem niezależna i samowystarczalna ... i dobrze mi z tym :)
> > Ps. Lepiej być samemu niż męczyć się we dwoje ;)
>
> Nie jesteś sama. Jesteś związana z Mabionkiem jak Moja Zocha ze Stefanem.
> Cały czas się łudzisz, że tym razem nie zostaniesz oszukana.
>
> Sama przyznałaś, że nie zaszczepiłaś się mRNA, bo czekałaś na NVX. A gdy przyszedł NVX, to się nie zaszczepiłaś, bo chciałaś zobaczyć jak NVX działa na innych ludzi.
> Efekt taki, że przechorowałaś COVID dwa razy i nadal się nie zaszczepiłaś.
>
> I teraz liczysz, że Stefan Mabionek zarobi kasę dla ciebi

Oj Zenuś Zenuś... jaki ty " miły i kulturalny " jesteś :)))))
To, że się nie zaszczepiłam nie znaczy, że nie mogę kupić akcji Mabiona... w końcu szczepionka Novavax nie jest jedyną opcją tej spółki...
A jeśli wypowiadają się na różnych forach, i są artykuły ludzi, którzy mają spore pojęcie na temat giełdy, iż takie spółki to przyszłość, to czemu miałabym nie inwestować w nie ?
Ja mam czas to raz ... a dwa to nie utopiłam tutaj całego mojego dorobku życia by się aż tak stresować ;)

A co do moich przechorowań to :
- przechorowałam drugi raz teraz w czerwcu więc jeszcze nie muszę się szczepić.... !!!!
- pierwszy raz przechorowałam w styczniu zeszłego roku akurat wtdy kiedy zaczynały się szczepienia naszej grupy więc też nie musiałam wtedy....
- po przechorowaniu miałam po wystarczający p. p/ ciał. który dał mi taką odpornosć, że nie zachorowałam ( częste wykonywanie testów na własny koszt ) przez prawie 1,5 roku !!!

Co do mRNA miałam mieszane uczucia gdyż często po szczepieniach mieliśmy pacjentów z różnymi neurologicznymi objawami....a Novavax w Polsce zaczął być dostępny od marca kiedy spadał już poziom zachorowań...
Wiedząc z teorii, że Novavax jest bezpieczniejszy chciałam się o tym przekonać mając taką możliwość ze względu na pracę... by później móc z czystym sumieniem polecać tę szczepionkę i przy okazji na jesieni samej się zaszczepić.
Nie namawiam pacjentów ani ludzi by się szczepili gdyż uważam, że jest to indywidualna sprawa każdego z nas i mamy prawo ją podjąć w taki sposób by jej nie żałować.

Wymyślili, że zrobią nam medykom przymusowe co mi się również nie podoba i to z prostej przyczyny !!!
Jeśli mimo szczepienia mogę jako pracownik się zarazić i przenieść na pacjenta to nie zrozumiały dla mnie w tym przypadku jest jakiś nakaz... A tłumaczenia , że chcą nas niby chronić w ten sposób nie są na miejscu w przypadku kiedy to nawet nie chcieli wprowadzić testowania 1 x w tygodniu zanim powstały szczepionki....Opozycja chciała... ale jak wiemy oni nie mają za wiele do gadania ... Więc skoro by tak im zależało by nas chronić to by nam wykonywali wcześniej testy min. 1x w tyg. byśmy za wczasu zatrzymali roznoszenie się wirusa w naszym środowisku... itd..

Zrobiłam raz na sobie experyment z amantadyną ( zanim były przeprowadzone badania kliniczne a po wypowiedziach i tylu udokumentowanych wyleczonych chorych przez słynnego dr. z Przemyśla ) i z czystym sumieniem mogę odradzać innym by nie brali tego leku w przypadku SarsCov2 co też czasami czyniłam kiedy pacjenci pytali co o tym sądzę...

Dobrze wszyscy wiemy jak bardzo jest skorumpowany świat, i że my zwykli, przeciętni ludzie całej prawdy nigdy się nie dowiemy i dlatego mając okazję do własnych obserwacji mogę się przekonać jak jest na prawdę.. choć nie do końca gdyż by mieć 100 % pewność należało by wykonać pewne badania przed i już po otrzymaniu szczepionki by móc stwierdzić, że to wina szczepionki ...

Ps, A co do Biomedka... to widziałeś jak ładnie dzisiaj się wybił ... :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -3,83% 19,82 2022-10-03 10:32:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.