Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,75 zł , zmiana od tamtej pory: 169,43%

Re: Zobaczcie ile dislike ma BF5 - naprawdę dużo tego jest

Zgłoś do moderatora
BF i tak się sprzeda. Giganci mają wywaloną lagę na dislike, bo ich gry są wycelowane w casuali, którzy nie wiedzą, co kupują a i tak co roku są zadowoleni. Co nie umniejsza szansy farmy. Grę F2P można zawsze wypróbować bez uszczerbku dla portfela, więc gra ma szerokie pole do popisu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,34% 58,60 2021-10-21 17:02:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.