Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,49 zł , zmiana od tamtej pory: 55,87%

Re: zobaczcie co dziś napisali w Parkiecie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-01 o godz. 01:42 ~fk napisał(a):
> Dnia 2019-11-27 o godz. 19:02 ~kicikici napisał(a):
> > Dnia 2019-11-27 o godz. 15:25 ~torf napisał(a):
> > > Był taki proces (nie wiem czy jest już prawomocny), ale spółka wygrała i wypłacać nie musi....i nie chce jak można się domyślić, a szkoda, bo kurs wtedy by wzrósł. Widocznie są inne priorytety
> >
> > Nie, nie było takiego procesu i wyrok prawomocny zapadł, ale kompletnie inny niż tutaj próbujesz przytoczyć.
> > Manipulujesz ?
>
> Znowu manipulujesz 'torf'?

A co niby innego torf tu robi???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,03% 0,77 2020-08-07 16:20:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.