Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: 85,26%

Re: znowu lista alertów hahahahaha

Zgłoś do moderatora
sytuacja w firmie nie ulegla zmiania w wrecz przeciwniw sie polepsza Zysk netto: wzrost o 16.88% r/r a wiec wedlug zasady im wiecej cos spadlo bez powodu tym wiecej do odrobienia .Na gieldzie spolki poruszaja sie falami . Trzeba tylko wesc na dnie a wyjsc na szczycie Ktos zada pytane A kiedy jest dolek a kiedy szczyt .Odpowiedz jest prosta wystarczy popatrzec na wolumen Najwiekszy mielismy w pazdzierniuku 2013 roku szczyt fali odbyla sie dystrybucja akcji zaczął sie trend spadkowy. Podobne obroty mamy teraz od stycznia .Teraz odbywa sie odbieranie papiera nie majacym juz żadnej nadzieji na wzrosty Bolkom. Nie ma wzrostow bo odbioraja jak odbiora zacznie sie trend wzrostowy Wykres poniżej interwal tygodnoiwy z volumenem obrotow link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.