Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,53 zł , zmiana od tamtej pory: 39,23%

Re: znów jesteśmy dymani

Zgłoś do moderatora
Nie ma co kopać się z koniem. Obroty u nas są tłem UK. Tam papier ma zupełnie inny status tzn jest / był ulubieńcem i fundow i drobnicy a u nas stanowi margines - to plus na tą chwilę bo można było zająć pozycję i dalej patrząc na całość kupowanie ma tu sens. Jak papier nabierze rozpędu ale przede wszystkim jak poda jakieś sensowne wyniki a nie tylko prognozy - wszyscy będą tu dobrze zarobieni. Papier w ciągu paru lat dał dywidendy w wysokości 100% aktualnej wyceny średnio ponad 10% na rok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.