Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: 22,44%

Re: znawco ty sie tak bawisz na fixach?

Zgłoś do moderatora
Po walnym kurs ruszy do góry nie mam watpliwosci, spółka która generuje duże zyski z działalności bieżącej musi w końcu odzwierciedlać swoją wartosc, w kasie jest kilka milionow, z kwartału na kwartał zyski rosną kontrakt w Niemczech nie zagrożony. Dużym impulsem pro wzrostowym było by wejście spółki w sektory odnawialnych źródeł energii. Firmy energochłonne obecnie nie są zbyt dobrze odbierane przez rynek mimo że Energoinstal ma opracowane technologie plazmowe które nie generują tyle energii co konkurenci. Akcje trzeba mieć bo w końcu kurs ruszy na dużych obrotach, akumulacja musi się w końcu skończyć

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -1,80% 0,76 2022-06-30 16:44:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.