Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: 137,23%

Re: zmiana warunków nowej emisji dla prezesa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-27 o godz. 07:37 ida2010 napisał(a):
> Jak długo kurs akcji musi utrzymać się na założonych poziomach np.: 6; 7,5: 9 zł, żeby Prezes objął akcji po 0,1 zł ? Czekam na odpowiedź.

nie ma o tym mowy, ale można wystawić cały posiadany pakiet za 5,95 zł i albo prezes nie kupi ani jednej szt. powyżej 200k albo się zarobi ponad 100%.

Ponadto 6 zł to kurs jakiego na tej spółce nie było nigdy wiec wszyscy drobni akcjonariusze mogą wyjść z zyskiem.

Ja planuję własnie tak zrobić wystawię 50% posiadanych akcji za 5,95 zł a resztę zostawiam bo będę miał "za darmo".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -5,80% 6,50 2021-06-17 09:33:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.