Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -82,34%

Re: Zmiana stanu posiadania (raport nr 3/2015)

Zgłoś do moderatora
Wysyłał już ktoś kasę z uk z trejdoo? Oferta chyba najlepsza na rynku tam (najlepsze kursy i chyba przelew za free), ale chyba niewielu o tym wie. Proponuje reklamę na kilka tygodni (np banery) na polskich stronach za chyba niewielką kasę i ludzie powinni wysyłać euro/funty do pl https://www.google.co.uk/search?sclient=psy-ab&site=&source=hp&btnG=Szukaj&q=polskie+portale+uk Ja w ogóle nie wiedziałbym o tym kantorze jakby nie giełda, więc jak niby rodacy mają wiedzieć?

Cena akcji jak dla mnie śmiesznie niska teraz jak weszli na ten rynek - nie chce mi szukać nowszych danych ale tu widać jaka kasa jest do wysłania http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/29487/Plyna-funty-z-UK-do-Polski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -3,79% 0,28 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.