Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,12 zł , zmiana od tamtej pory: 302,90%

Re: Zmiana prezesa UniCredit

Zgłoś do moderatora
Patrząc na to co wrzucił szczekam to widzę dwie opcje dla tej spółki. Rzeczywiście mamy potrójne dno ale z drugiej strony opisany trójkąt zniżkujący. Z moim testów na polskich spółkach wynika jak na razie, ze bardzo dobrze respektują proste sygnały analizy technicznej (sprawdzałem równości korekt oraz tzw. zasadę zmiany biegunów). Bardzo możliwe jest więc, że formacje trójkątów również są respektowane, ale dopiero teraz zacznę to testować. Także mamy dwa scenariusze
1) potrójne dno i wzrost
2) trójkąt zniżkujący i spadek.
Ja pozostanę z boku :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -1,71% 52,86 2021-10-19 16:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.