Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,86 zł , zmiana od tamtej pory: 281,39%

Re: Zmiana prezesa UniCredit

Zgłoś do moderatora
Jest też taka formacja:

Trójkąt zniżkujący

Jest to formacja odwrotna do trójkąta zwyżkującego - linia wsparcia układa się poziomo, natomiast linia oporu zniżkuje. Opadająca linia oporu oraz pozioma linia wsparcia świadczą w przewadze podaży nad popytem. Po przebiciu linii wsparcia następuje wzrost obrotów oraz kontynuacja trendu spadkowego. 

: link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -1,71% 52,86 2021-10-19 16:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.