Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,55 zł , zmiana od tamtej pory: 45,03%

Re: Zmiana porządku NWZA

Zgłoś do moderatora
No właśnie o co chodzi z tymi działaniami prezesa? czy to nie wygląda jak odgrywanie się na kobiecie tylko dlatego, ze w 2012 r. zajęła jego miejsce - stanowisko wice - prezesa ds finansów? Skoro był w Radzie Nadzorczej i to przez dłuższy czas do chwili odwołania prezeski, to nie mógł nie mieć pojęcia o stanie należności spółki, tym bardziej, że finanse to jego bajka. To mi wygląda na działanie noszące znamiona nękania i zemsty za to, ze prezes z wielkopolski zdecydował się zamienić człowieka nieradzącego sobie ze współczesnymi wyzwaniami controllingu, na młodą osobę, a ta przyjęła wyzwanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -0,80% 12,40 2021-12-06 15:44:38
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.