Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,55 zł , zmiana od tamtej pory: 47,37%

Re: Zmiana porządku NWZA

Zgłoś do moderatora
Pietrzak podejmując taką uchwałę wypełnił ostatnią wolę lesnych dziadków? o ile dobrze pamietam leśne dziadki zawarły porozumienie, odczytane na walnym 23 grudnia 2015 r, w którym informowali, że będą dążyli do pociagnięcia odpowiedzialności byłą prezes. Tylko jak to jest... w radzie nadzorczej był Pietrzak, który był na bieżąco ze wszystkimi informacjami, w tym ze stanem nalezności. Pietrzak i jak sie okazało także Lewandowski bladego pojęcia o niczym nie mieli. Ciekawe!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 1,61% 12,60 2021-11-30 16:31:21
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.