Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,55 zł , zmiana od tamtej pory: 43,86%

Re: Zmiana porządku NWZA

Zgłoś do moderatora
A ja zadam kolejne pytania;
a) Co się stało w 2016 roku w Rosji, że nie ma sprzedaży i spłat należności?
b) Pełnomocnikiem Zarządu do ściągania należności i współpracy z Rosją był słynny Eryk Karski - co takiego zrobił na tym rynku, że brak spłat i brak klientów?
Lewandowski 2 razy pojechał do Rosji i za drugim razem nawet zarzygał taksówkę za co Projprzem zapłacił - i to wszystko , bo to nieudolne jest.
Pietrzak nie podjął żadnej aktywności w tym temacie, bo był zajęty chronieniem firmy przed przejęciem przez Immobile.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 1,65% 12,30 2021-12-09 12:34:22
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.