Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,55 zł , zmiana od tamtej pory: 41,52%

Re: Zmiana porządku NWZA

Zgłoś do moderatora
W pełnej rozciągłości zgadzam się z wypowiedzią ZDEGUSTOWANEGO.   Jak pod taką uchwałą mógł podpisać się Lewandowski? Czy on nie był w tym czasie członkiem zarządu? Czy nie obawia się, że taką samą uchwałe podejmie nowy zarzad, bo chyba nie mysli, że bedzie w zarzadzie po 29 listopada. A może to on nie jest samodzielnie odpowiedzialny za stratę, z powodu której utworzono ostatnio rezerwę. A może zechce zwalić winę na byłą prezes? A może juz to robi? Ten człowiek chyba nie śpi spokojnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -1,63% 12,10 2021-12-08 13:56:06
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.