Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  107,20 zł , zmiana od tamtej pory: -27,89%

Re: zmiana fundamentu , fed wycofuje kurcz bilansu przedwczesnie

Zgłoś do moderatora
Wesołych , wesoych

A co do decyzji inwestycyjnych - to jutro bedzie ciekawie, europa nie gra ale jankesi tak, a tam nasdaq (kasowy) pare punktów od ATH, sp500 mniej niż %, dj troche więcej niż % ... i chyba będzie się działo (rok temu spadli ponad 2%)

opcja 1

porobią ath i long dalej aż do fed 1.05

opcja 2

porobią na jankesach ath, troche pograją na szczytach po otwarciu kasowego i sruuu w pewnym momencie kończąc na mocnej czerwieni - w strachu przed Powellem aby tego nie gasił

opcja 3

nie porobią ath i zaczną korektę

Zachowanie DAX-a we wtorek dużo zależy od tej sesji za oceanem, pomimo tego że wygasły kontrakty kwietniowe i były zgdne z oczekiwaniami tam był chyba poziom 12150-200 z tego co pamiętam

Także niewiadomo czy nie trzeba bedzie wiać z dax-a bo mogą wyjść z kanału górą i żadnej korekty nie będzie, do tego przebić te 12420 i 12460 ... w końcu co to dla nich 300 czy 500 pkt w tydzień

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,70% 77,30 2019-10-16 11:10:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.