Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,71%

Re: Zmiana adresu na Chmielna 73

Zgłoś do moderatora
Nie nooo..., kolego/koleżanko, nie rób sobie żartów z "poważnej" firmy. Ja myślę, że spółka, która buduje - STOP!!! chce budować całe osiedla, ośrodki wczasowe, pola golfowe, stawiać tysiące ładowarek do elektryków w całęj Polsce, na pewno wybrała abonament "Open", czyli najdroższy. W końcu ma w nim dodatkowo............ "Tabliczka z logotypem przy wejściu do biura na ulicy Chmielnej", a to jak wiadomo zwiększa rozpoznawalność w okolicy. Teraz każdy żul, nie ubliżając żulom, będzie wiedział, że tu ma siedzibę spółka DEVO ENERGY S.A.

Rozumiem, że następne Walne zgromadzenie akcjonariuszy będzie już na Chmielnej!!! Światowa spółka!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVORAN -0,28% 0,07 2023-01-30 15:54:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.