Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,52 zł , zmiana od tamtej pory: 53,35%

Re: Zlozono obszernie udokumentowane zawiadomienie o manipulacji

Zgłoś do moderatora
Zrobiłeś print screena? Oni mają tutaj swoich ludzi. Obczaj kolesia który tygodniami robił tutaj print screeny i straszył ludzi sądem. Pojawia się tylko gdy są wzrosty i znika przy spadkach. Osobiście straszył sądem wszystkich którzy ośmielili się wątpić w jego przestępcze opinie że premiera odbędzie się 19 stycznia w niedzielę. Streamerzy którzy wątpią w premierę styczniową posądzał o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Teraz siedzi ze swoim czarnym kochankiem gdzieś w hotelu i śmieje się z tych których nagonil na swoje akcje po 24, 25 zł.
Wiecie o kogo chodzi....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 6,11% 33,00 2020-10-22 11:50:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.