Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,40 zł , zmiana od tamtej pory: 51,17%

Re: Zlozono obszernie udokumentowane zawiadomienie o manipulacji

Zgłoś do moderatora
Daj spokój z tymi głupotami o zawiadomieniach, spójrzmy prawdzie w oczy wydym...no takich leszczy jak ja bez mydła a to dopiero początek. Zarząd z zaprzyjaźnionym rozgrywającym trzymał temat premiery do końca, my łykaliśmy akcje i nadzieje. Gdy już upchano to co trzeba zaczął się zjazd oczywiście teraz jeszcze się pogłębi i dopiero ujrzymy komunikat o przełożeniu premiery zapewne na bliżej nie określony czas. Wtedy to dopiero zaczną się łowy ale to będzie jeszcze kilka złotych niżej.
Po łowach znów zanęcanie leszczy i na wyższych poziomach karmienie - niestety ale na śmieciach działa to idealnie na niektórych lepszych spółkach nie uda się.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -4,85% 32,35 2020-10-30 17:03:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.