Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: -37,25%

Re: Zjazd ponizej 22zl jest pewny. !!!

Zgłoś do moderatora
Przyznam się szczerze, że sam część pakietu puściłem w cenie 29-30zł z myślą, że odkupię po 25 i się sprawdziło. Myśle, że się ustabilizuję w tych okolicach. Sytuacja podobna jak po ES, gdzie spadło do 23zł. Myślę, że dozbieram pakiet do 3k i zaczekam do raportu za q3 co od początku było moim celem. Właśnie po tym raporcie będą fundamenty i urealnienie wyceny spółki. Jeśli zgra się to ogłoszeniem własnego IP to będzie grubo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -10,61% 16,00 2023-05-29 16:48:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.