Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,97 zł , zmiana od tamtej pory: -38,39%

Re: Zjazd ponizej 22zl jest pewny. !!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-20 o godz. 12:29 ~Dąbek napisał(a):
> Wystarczy nie sprzedawać, kupujesz fundamenty a nie jakieś zjazdy kółkowiczów czy chiński kryzys, który nijak się ma do gamingu.

Co za lamus. Nie sprzedane to nie ma straty. Hahahaha.
Takie cos moze tylko napisac amator, dawca micro kapitalu ktory wisi juz na haku i modli sie ze kiedys z niego zejdzie a teraz sobie powisi z rok czy dwa.

Sprzedasz ponizej 20 zl. Gwarantuje ci to !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -10,61% 16,00 2023-05-29 16:48:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.