Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ziobro i jego przydupasy do pierdla !!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-16 o godz. 15:59 ~Johnny napisał(a):
> Mirosław, przecież to ty niczego nie ogarniasz i jesteś nieukiem, o czym świadczą twoje byki ortograficzne i niedojrzały styl pisania. Nic mądrego jeszcze nie napisałeś, tylko ubliżasz innym. Bawi cię to? Zresztą się nie dziwię, bo już choroba alkoholowa postępuje u ciebie coraz bardziej.

Co może pijak spod sklepu napisać mądrego :))) bełkot i wypociny warte tyle co żaba z krokosmerfem :))) jeden głupszy od drugiego :))) ale na forum jako piesek może sobie poszczekać bo co mu pozostało jako alkoholikowi wydutkowanego przez żabę i krokosmerfa do zera :))) nakupował tego truchna tyle że żaba ma ubaw po pachy widząc jak go wyrolował i pije teraz drinki na bali :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.