Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ziobro i jego przydupasy do pierdla !!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-16 o godz. 15:30 ~kolanko napisał(a):
> do 2013 były łupki itd.. były emisje, od kilka lat nic sie nie dzieje bo nie ma pieniędzy!
> PYTAM - jaki pomysł na pozyskanie środków, FORWARD pisze, że wartość OTG (rozumiem, że chodzi o wycenę McDanielsa.. OK to już dobry kierunek, tylko, że próbowany wczesniej przez OIL'a. Total analizował.
> Efektów nie było, teraz ropa jest po76$ a wóczas >100$, gaz również był droższy. Do tego głębia ..6km chętnych może brakować na zapłatę 280 mln $ na wycerowanie zobowiązań, a tylko wówczas akcjonariusze wyjdą na zero!

Nie martw się, to wszystko ogarnie NOWY PREZES
ps: nie pytaj trolla-nieuka pod wieloma nazwami, bo on tych rzeczy nie ogarnia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.