Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: 37,84%

Re: Zieliński w ogniu pytań?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-26 o godz. 22:22 ~starynowy napisał(a):
> Większość wypowiedzi pochodzi od geniuszy biznesu, którzy oczywiście dużo lepiej i efektywniej zarządzaliby taką spółką w takich warunkach rynkowych. Marnujecie się tu chłopaki. Zróbcie lepszy biznes OZE w Polsce. Pokażcie co potraficie.

NAJPIERW TRZEBA ICH SIE ZAPYTAC CO TU ROBIA NA WATKACH COLUMBUSA, JAKI TRZEBA MIEC CEL BY SIEDZIEC NOBN STOP I PIERNICZYC TAKIE FARMAZONY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,66% 7,65 2022-09-29 15:19:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.