Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,80 zł , zmiana od tamtej pory: -5,34%

Re: Zgłoszenie do KNF w sprawie wezwania skupu akcji

Zgłoś do moderatora
oj chlopaki jaki KNF jesli nie maja prikazu z gory to gowno zrobia. a my wy oni moga sobie poszczekać - tyle z tego bedzie.
Swego czasu pamietam jak stasio QLUZA - wódz KNF dawny , miał kumpla ktory opierd..olił SQ akcje IDMSa aby KNF był przychylny wszelkim ruchom IDM - kto zna sprawe. to zna. TO jest qrwa dopiero konflikt interesów KNF <> społka i taki ch zadnego problemu nie było wiec wy z takim gownem chcecie poweszyc ? wiadomo ze jest duze prawdopodobioenstwo wałka przez CIG kosztem UNL aby wyciagnac pieniadze za to samo 2 razy - schemat ...
Jesli nikt nie zna tego tematu to przypomne ze ten co sterował w IDMie wlanei wyszedł z pierdla ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 0,00% 16,85 2023-03-17 10:46:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.