Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,75 zł , zmiana od tamtej pory: -5,63%

Re: Zgłoszenie do KNF w sprawie wezwania skupu akcji

Zgłoś do moderatora
Pisz swoimi slowami, to nie musi byc prawniczy belkot. Chodzi o to, zeby zakewstionowac cene wezwania, wskazujac, ze kurs byl celowo zanizany, od ponad pol roku. No i po czym to wnosimy. Zerwanie umowy na Before The Last Hour, mimo ze wyszlo w maju bez wydawcy (jedyny projekt na ten rok),brak innych umow mimo przedstawianych strategii, nagly brak komunikacji nt sprzedazy (espi o zwrocie kosztow ToI po 3 mies), zasugerowac jakos sprawdzenie traksakcji, czy nie bylo przerzucania miedzy soba. Niech widza, ze jest sporo pokrzywdzonych akcjonariuszy to moze powesza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -0,59% 16,75 2023-03-22 10:12:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.