Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: zgłosiłem spółkę PEIXIN do głównych instytucji nadzorujących GPW

Zgłoś do moderatora
A co te instytucje niby są w mocy zrobić? Wysłać wojsko do prowincji Fujian? Przecież Peixin nawet nie podlega pod polski nadzór tylko holenderski, zresztą jakikolwiek nadzór nic tu nie jest w stanie wskórać. Jedyny instrument dyscyplinujący, jaki GPW ma, to już zastosowała. Oczywiście chińczycy się śmieją z takich "sankcji", ale to już inna historia.
Zachowujecie się jak dzieci, najpierw skupując akcje chińskiej spółki (które pokazały już wcześniej na parkietach zachodnioeuropejskich na co je stać), a teraz pisząc listy do św. Mikołaja. Te instytucje, o ile w ogóle odpowiedzą, to zrobią to tylko w jeden możliwy sposób: każdy inwestor jest świadom ryzyka podejmowanych przez siebie decyzji i tylko on za nie odpowiada. Już nie wspomnę o tym, że w tym przypadku ryzyko od samego debiutu było bardzo wysokie, a potem już tylko lawinowo rosło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEIXIN -11,30% 1,02 2019-04-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.