Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: 32,16%

Re: zgłaszać się do porozumienia na walne - macie link co robić

Zgłoś do moderatora
Trolownia wp Hajdarowicza pracuje. Najpierw zarzucali kłamstwo w spr zebrania ponad 2,5mln akcji w porozumieniu. gdy to padło a wezwanie okazało się klapą robią wszystko by zniechęcić drobnych inwestorów do rejestracji na Walne zgromadzenie. Tekstem, że koszt rejestracji jest tak wysoki co powoduje nieopłacalność rejestracji a te pieniądze lepiej wydać na wódę sprowadzili obraz drobnych inwestorów do poziomu żuli którzy wszystko przeliczają na wódę. Widać nic już więcej im nie pozostało.
Rejestracja na walne jest prawem i obowiązkiem każdego akcjonariusza. To jedyny sposób by głosowaniem osobistym lub przez pełnomocnika przeciwstawić się P. Hajdarowiczowi ale i całemu bezdusznemu systemowi prawnemu popierającemu przestępstwa w białych kołnierzykach. Ministerstwo Finansów poprzez swój Departament i KNF pokazało, że popiera tylko inwestorów większościowych , pozwalając i na wszelkie przekręty(ostatnie umorzenie w sprawie przekroju). Drobni inwestorzy, zwykli obywatele potrzebni są tylko na wybory.
Wniosek:

Tylko wspólnie gromadząc 10% głosów sprzeciwu na walnym możemy to zatrzymać, a jeśli 10% przystąpi do porozumienia będziemy mieli gwarancję, że już nigdy więcej biały kołnierzyk nie będzie próbował nas okraść.
Przystępujcie masowo do porozumienia to zmieni całkowicie układ sił

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,88% 0,98 2021-01-26 16:49:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.