Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: 27,99%

Re: ZEPAK 11,1 zł ??? oj chiba nieee ...

Zgłoś do moderatora
to ciekawe - Santander niedawno bo jeszcze we wrzesniu rekomendował 25,1 a tu nagle PKO zjazd w dół do 11 zł - co sa warte analizy kogokolwiek - gorzej niż leszcze z bankiera bo o ile im wierzyc raczej nie nalezy to analityk z PKo brzmi dumnie - tyle że jak widac tyle samo warta analiza Santandera co PKO czyli NIC - raczej jest to nachalne wpływanie na rynek i spadkowanie niz realna wycena papiera - ta akurat na dzis jest warta 18 zł ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -1,05% 23,55 2022-07-05 14:40:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.