Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,20 zł , zmiana od tamtej pory: 37,09%

Re: ZEPAK 11,1 zł ??? oj chiba nieee ...

Zgłoś do moderatora
kogo obchodza analitycy - gdyby był tyle wart toby nie skakał toby nie balansował kole 18 obecnie ...
kogo obchodzi twoja niewatpliwa trollowa natura i charytatywna opieka nad naszymi pinondzami - wyjasnij co cie obchodza moje złotówki??? - chcesz wyrwac tanio akcje i tyle ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 4,83% 24,95 2022-07-05 17:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.