Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,95 zł , zmiana od tamtej pory: -16,97%

Re: Żenujące usiłowania podbijania kursu kilkoma akcjami

Zgłoś do moderatora
Na akcjach TSG w czwartek nastąpiło wybicie z klina zniżkowego, a w piątek nastąpiła próba powrotu do formacji która została obroniona (książkowe zachowanie trendu po wybiciu) https://images.app.goo.gl/NGG33kj8nzN6wSN88


Formacja ta oznacza odwrócenie trendu. Dla mniej obeznanych link z wyjaśnieniem formacji https://ppcg.com.pl/klin-znizkujacy,strony,28,37.php

Zobaczcie jak to obecnie wygląda na wykresie

https://ibb.co/MZvZxqs

https://ibb.co/K2q0cL7

Pierwszy opór na 178zl kolejny 228zl
W tym momencie kurs wynosi 100zl sami więc widzicie że zasięg wzrostów jest spory.

Oczywiście nikogo nie namawiam do zakupu, czy warto wejść oceńcie sami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -0,24% 4,11 2022-12-06 11:58:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.