Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,65 zł , zmiana od tamtej pory: -8,92%

Re: Zenek w KNF

Zgłoś do moderatora
@Zenek

Jesteś głosem rozsądku - jednym z niewielu na tym forum.
Ciekawe czy, któryś z fanów MAB zaszczepił się szczepionką NVAX ?
Pewnie nie mieli okazji bo jej w Polsce praktycznie nie ma ale najważniejsze, że w Nowej Zelandii została dopuszczona jako booster :DD

Przyłączam się do opinii, że MAB niczego nie dostarcza NVAX. Realizacja mitycznego kontraktu przebiega zgodnie z jego warunkami tylko nikt tych warunków nie zna. W pierwszych 2 latach miało być zrealizowane jakieś 600 mln PN przychodu czyli 300 mln PLN rocznie. Oczywiście w 2022 spółka nie wykaże nawet 150 mln PLN ale zarząd i tak będzie wypowiadał się o samych sukcesach.

Osobiście czekam na raport półroczny i stan gotówki. Jak na razie notowania spadają prawie identycznie jak posiadana gotówka. Zmniejszenie o 50% to kurs zmniejszy o tyle samo :DD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,08% 22,45 2022-12-06 09:05:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.