Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zbycho to ty jeszcze zyjesz

Zgłoś do moderatora
intakus to kicha, po resplicie juz tego nie sprzdaz, rynek nasyci sie po 1 grosik a pozniej bedzie kolejka. kilku dzieciakow sobie pogra inwesujac 100 zyla i bedzie czekac na 100%.
W sumie zarzad zagwarantowal sobie sprzedaz toaletu po 25 groni.
Choc post ten dydykuje rowniez Pani Gosi co twierdzi ze split porawia plynnosc a resplit nie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -14,59% 0,32 2021-10-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.