Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,76 zł , zmiana od tamtej pory: -10,33%

Re: Zbliża się ogłoszenie czegoś wielkiego

Zgłoś do moderatora
nie tak dawno pisałeś co będzie w 2023r i się pytałeś , a teraz już ci cos w trawie piszczy? chyba słabo piszczy , albo cos mało ważnego bo jeszcze 3 zł nie ma
Marek oby to nie było to info, bo ten artykulik to niestety słabo pokazuje otoczenie gdzie działa firma
opóźnienia i opóźnienia, a myślałem ze tylko gaming leci w kulki ze co chwila są przesuwane premiery
Jak pokażą dobry kwartalny raport to może zmieni się postrzeganie spółki, na razie niszowy tzw warzywniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM -1,00% 2,48 2023-03-20 15:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.