Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 32,06%

Re: Zbierane jest

Zgłoś do moderatora
Dobrze prawi, polać mu. Najlepszy hajs zarobiłem tutaj gdy poszedł komunikat o tym że Górski wchodzi do akcjonariatu a potem na wrześniowym rajdzie jak ogłosili połączenie z Minutorem. Dzięki temu wymieniłem auto na nowe. Nawet nigdy nie pytałem prezia na czatach o te pierdzieluchy z PG i inne wspierajmisie, bo hajsem to nie pachniało. Teraz mamy prawdziwe OZE i kto się ma wysypać to krzyżyk na drogę, a udziałowcy Minutora obejmujący akcje po 39 groszy na pewno po połączeniu i dopuszczeniu do obrotu nie będą sypać z poziomu 70 groszy, bo z tych 86 mln nawet miliona nie upchną w rynek na tych poziomach, także jazda będzie predzej czy pozniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F 2,51% 0,90 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.